EAT

Za devatero horami a devatero řekami existuje mýtická země,

kde čili papričky pálí mnohem více než ty, na které jsme zvyklí v Evropě. Kde najdete mnohem více manga než máku a koriandr je vedle Buddhismu největším náboženstvím. Řeč je o v posledních letech stále více oblíbeném Vietnamu. Do srdce Evropy jsme se slétly dohromady z několika provincií Vietnamu – ze severu, ze středu i z jihu.

U nás
Rádi vás pohostíme v našem studiu anebo ve foodie ateliéru, kde si pro vás přichystáme to nejlepší z vietnamské kuchyně v podobě brunche, včetně několika signature koktejlů z naší knížky receptů.
U vás
Upřednostňujete-li pohodlí svého domova, pozvěte si nás domů! O všechno se postaráme, vy to jen sníte.

Chcete svým zaměstnancům zpříjemnit pracovní poradu anebo pracoviště přísunem zdravého, ale sakra chutného jídla? Vietvíly to the rescue! A stejně jako v předešlém případě se o všechno postaráme, na vás je jen to vše sníst.

Dle vašeho přání uspořádáme jakýkoliv typ události šité vám na míru s vyhovujícím doprovodným programem. Naše akce zahrnují otevřenou kuchyň s možností přihlížet nebo aktivně participovat, koktejlový bar pro pány i dámy, dětský koutek s kouzelnými vílami, vystoupení hudebníků, jóga lekce a další související služby. Vietvíly to the rescue!🙂

Brunch, z amerického slovního spojení breakfast a lunch, je skvělým způsobem, jak strávit čas se svými přáteli, kolegy nebo rodinou. O víkendu si ale chcete trošku schrupnout a to poslední, co se vám chce, je vařit. My to za vás zařídíme! Připravíme pro vás tradiční pohoštění, naše originální jak alkoholické, tak nealkoholické koktejly a také školku vaření s kreativním programem pro děti. V neposlední řadě nabízíme také mnoho zábavy a radost ze společně stráveného víkendu v přátelském či rodinném kruhu.